logoکدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

شفاف سازی آبین

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ calender-icon
آبین
كشت و صنعت آبشیرین

شفاف سازی در خصوص شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فعالیتهای در دست اقدام

به استناد ماده ۲ مکرر ۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع میرساند.

۱- این شرکت قصد فروش قطعه زمینی به متراژ تقریبی ۷۰۰ هکتار را دارد که پس از انجام مقدمات لازم و بررسی های کارشناسی آگهی فروش آن در کدال اطلاع رسانی می شود.
۲- این شرکت قصد گسترش و نیمه صنعتی نمودن دامپروری موجود را دارد و بررسی و تحقیق در جهت استفاده از دام های ژن دار هترو و هومو را با کارشناسان مربوطه شروع نموده و در حال تدوین مشارکت با شخص ذی صلاح میباشد که پس از به نتیجه رسیدن، قرارداد آن از طریق کدال اطلاع رسانی میگردد.
۳- با تو جه به اقلیم موجود در اراضی شرکت جهت جذب گردشگر و توریست، شرکت در حال تهیه طرح توجیهی جهت اجرای طرح گردشگری میباشد که درصورت اجرایی شدن آن، مراتب از طریق کدال اطلاع رسانی میگردد.
۴- این شرکت مطالعه و تحقیق بر روی ایجاد گلخانه هیدروپونیک را آغاز نموده و در حال حاضر اقدام به تهیه طرح توجیهی و مقدمات اخذ مجوزهای لازم رانموده که در صورت به نتیجه رسیدن از طریق کدال اعلام میگردد.
۵- یکی از طرح های در حال بررسی شرکت، تولید و پرورش ماهیان گرمابی و ماهیان خاویاری(فیل ماهی) میباشد که مطالعات مقدماتی آن انجام شده و در صورت به نتیجه رسیدن از طریق کدال اعلام میگردد. تبصره: بندهای ۳و۴و۵و۶ در حال حاضر صرفاً مطالعاتی بوده و هدف از افشای این اطلاعات اینست که سهامداران در جریان قرار گیرند و از نشت هر گونه اطلاعات محرمانه جلوگیری شود. ممکن است این طرح ها به نتیجه قطعی برسد و یا خیر که در صورت قطعی شدن آن، از طریق کدال اطلاع رسانی میگردد.
۶- این شرکت در حال تدوین تفاهم نامه ای با یک شرکت خارجی جهت ایجاد نیروگاه خورشیدی در اراضی آبشیرین میباشد که در صورت به نتیجه رسیدن آن از طریق کدال اطلاع رسانی می کردد.
۷- این شرکت در حال پیگیری حل موضوع پلاک ۱۰۲ شوراب به شماره ثبتی ۶۰۲۳ میباشد که در صورت حصول نتیجه از طریق کدال اطلاع رسانی میگردد. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا میشود.
رئیس هیئت مدیره سید جواد تکیه آرانی
بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

مشاهده اطلاعیه
اصل نامه شرکت را در این بخش میتوانید مشاهده کنید.
جهت مشاهده اصل نامه و متن اطلاعیه کلیک کنید
پیــوست
همه فایل‌های جانبی را میتوانید از اینجا دانلود کنید.
آگهی‌های قدیمی‌تر شفاف سازی آبین
فایل پیوست
دانلود Pdf
شفاف سازی آبین در خصوص شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر فعالیتهای در دست اقدام - ۱۴۰۱/۰۶/۱۹
برچسب‌ها: , , ,
بستن X