کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی آباددعوت‌نامه مجمع شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران سال مالی ۱۴۰۱/۱۲/۲۹

آباد
مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران

سهامداران گرامی شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی سالیانه برای دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی آباد

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ و ساعت ۱۰:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان خراسان رضوي, شهر مشهد به آدرس:بزرگراه شهيد سليماني بلوار آبادگران ميدان گلها دفتر مرکزي شرکت، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی. تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به انتخاب حسابرس و بازرس قانونی انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار انتخاب اعضای هیئت‌مدیره تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره سایر موارد
  • تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
  • انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
  • انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
  • تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
  • سایر موارد

توضیحات:
ساير مواردي که به موجب قانون تجارت در صلاحيت مجمع عمومي عادي مي باشد.

نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی آباد

برگ ورود به جلسه با ملاحظه اصل مدرک شناسايي يا کارت ملي و ورقه سهم يا گواهي نامه موقت سهم، يا اعلاميه خريد و فروش بورس، و با داشتن وکالت نامه محضري براي اشخاص حقيقي، و با نامه نمايندگان رسمي امضاء مجاز و با مهر شرکت براي اشخاص حقوقي در ساعات اداري روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ در محل شرکت ارائه مي گردد و صرفاً براي آن گروه از سهامداران محترمي که در جلسه شرکت مي نمايند وليکن نتوانند در روز ياد شده براي اخذ برگه ورود به جلسه مراجعه نمايند برگه مذکور از ساعت ۸ الي ۹:۳۰ در روز مجمع به سهامداران ارجمند ارائه خواهد شد.

لزوم حضور در مجمع شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.