کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی آریاندعوت‌نامه مجمع شرکت سرمایه گذاری پارس آریان سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

آریان
سرمایه گذاری پارس آریان

سهامداران گرامی شرکت سرمایه گذاری پارس آریان، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی فوق العاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی آریان

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری پارس آریان، که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ و ساعت ۱۱:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان تهران, شهر تهران به آدرس:خيابان ملاصدرا، خيابان شيراز شمالي، خيابان حکيم اعظم، پلاک ۳۰، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت سرمایه گذاری پارس آریان

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس سایر موارد


نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی آریان

سهامداران حقيقي مي‌توانند شخصاً يا از طريق وکيل با ارائه وکالت‌نامه رسمي و يا قائم مقام قانوني شخص حقيقي صاحب سهم و در خصوص سهامداران حقوقي نيز نماينده يا نمايندگان شخص حقوقي صاحب سهام به شرط ارائه مدرک وکالت ( اعم از عادي يا رسمي) يا نمايندگي با امضاء صاحبان امضاء مجاز شخص حقوقي حضور به هم رسانند. سهامداران محترم جهت دريافت برگ ورود به جلسه از تاريخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ به آدرس امور سهام شرکت واقع در تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفريقا)، خيابان سپيدار، پلاک ۶۱ طبقه اول مراجعه فرمايند. در راستاي رعايت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم امکان مشاهده مجمع بصورت آنلاين از طريق تارنماي www.parsaryan.com فراهم شده است.

لزوم حضور در مجمع شرکت سرمایه گذاری پارس آریان

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.

لیست همه آگهی‌های دعوت به مجمع آریان

در لیست زیر همه آگهی‌های زمانبندی پرداخت سود سرمایه گذاری پارس آریان را مشاهده می‌کنید، این لیست شامل آگهی های قدیمی تر نماد آریان نیز می‌باشد، شما کاربران گرامی می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، اطلاعات مربوط به اون آگهی را مشاهده کنید.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده آریان ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی آریان ۱۴۰۱/۱۲/۲۹