کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی آسیادعوت‌نامه مجمع شرکت بیمه آسیا سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

آسیا
بیمه آسیا

سهامداران گرامی شرکت بیمه آسیا، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی فوق العاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی آسیا

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت بیمه آسیا، که در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ و ساعت ۱۰:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان تهران, شهر تهران به آدرس:خيابان سپهبدقرني،تقاطع خيابان آيت اله طالقاني،ضلع شمال غربي تقاطع،شماره ۹۴ ، در سالن اجتماعات ساختمان شماره يک بيمه آسيا، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت بیمه آسیا

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس سایر موارد


نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی آسیا

سهامداران حقيقي مي توانند شخصاً يا از طريق وکيل (با ارائه وکالت نامه رسمي) و نمايندگان سهامداران حقوقي با ارائه مدرک وکالت (اعم از عادي يا رسمي) يا نمايندگي با امضاي صاحبان امضاي مجاز شخص حقوقي (ارائه تصوير آخرين روزنامه رسمي) با ارائه اصل کارت ملي در تاريخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ قبل از شروع مجمع به محل برگزاري مجمع به آدرس فوق مراجعه نمايند. همچنين امکان مشاهده آنلاين اين مجمع از طريق پايگاه اطلاع رساني شرکت بيمه آسيا به نشاني www.bimehasia.com بخش خدمات الکترونيک (پخش زنده مجمع عمومي) فراهم شده است و سهامداران مي توانند سئوالات خود را به صورت پيامک به شماره ۰۹۳۳۵۰۵۲۳۲۴ ارسال کنند.

لزوم حضور در مجمع شرکت بیمه آسیا

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.

لیست همه آگهی‌های دعوت به مجمع آسیا

در لیست زیر همه آگهی‌های زمانبندی پرداخت سود بیمه آسیا را مشاهده می‌کنید، این لیست شامل آگهی های قدیمی تر نماد آسیا نیز می‌باشد، شما کاربران گرامی می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، اطلاعات مربوط به اون آگهی را مشاهده کنید.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده آسیا ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی آسیا ۱۴۰۱/۱۲/۲۹