کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی آیندهدعوت‌نامه مجمع شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس سال مالی ۱۴۰۱/۱۲/۲۹

آینده
بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس

سهامداران گرامی شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی سالیانه برای دوره مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی آینده

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس، که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ و ساعت ۱۵:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان مازندران, شهر سلمانشهر به آدرس:روستاي اسب چين، پايانه صادراتي گل و گياه و محصولات کشاورزي، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی. تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به انتخاب حسابرس و بازرس قانونی انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار انتخاب اعضای هیئت‌مدیره تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره تعیین پاداش هیئت مدیره سایر موارد
  • تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
  • انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
  • انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
  • تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
  • تعیین پاداش هیئت مدیره
  • سایر موارد

توضیحات:
1-tاستماع گزارش فعاليت هيات مديره و گزارش حسابرس و بازرس قانوني شرکت در خصوص عملکرد سال مالي منتهي به 1401/12/29n2-tتصميم گيري نسبت به تصويب صورتهاي مالي سال مالي منتهي به 1401/12/29n3-tانتخاب اعضاي هيات مديره n4-tتعيين پاداش هيات مديرهn5-tتعيين حق حضور اعضاي غير موظف هيات مديرهn6-tانتخاب حسابرس و بازرس قانونيn7-tانتخاب روزنامه کثيرالانتشارn8-tساير مواردnتوضيحات : پيرو نامه شماره 440/050/ب/98 مورخ 1398/12/26 مديريت محترم نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار با بهره گيري از امکانات سايت و ساير روش هاي الکترونيکي در رفع مخاطرات از تجمعات عمومي از طريق اينستاگرام شرکت به نام (beheshtepars_company) امکان مشاهده مستقيم جلسه مجمع عادي سالانه بصورت زنده فراهم شده است ، ضمناً از کليه سهامداران محترمي که از طريق فضاي مجازي برگزاري اين مجمع را دنبال مي کنند کمال تشکر را داريم.

نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی آینده

سهامداران و يا نمايندگان قانوني آنان تقاضا مي شود تا با در دست داشتن برگ سهام و کارت ملي دو ساعت قبل از برگزاري مجمع جهت اخذ کارت ورود به جلسه اقدام نمايند.

لزوم حضور در مجمع شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.