کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی ابنیهدعوت‌نامه مجمع شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

ابنیه
ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز

سهامداران گرامی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی فوق العاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی ابنیه

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز، که در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ و ساعت ۱۰:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان خراسان رضوي, شهر شانديز به آدرس:بلوار ميرزا جواد آقا تهراني - مجموعه گردشگري پديده شانديز، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس سایر موارد


نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی ابنیه

مجمع به صورت (حضوري يا الکترونيکي ) برگزار مي گردد. سهامداراني که تمايل دارند به صورت الکترونيکي در مجمع شرکت کنند از تاريخ ۲۴ / ۱۱ /۱۴۰۲ به تارنماي https://dima.csdiran.ir مراجعه نموده و ضمن اعلام حضور، سوالات و نظرات خود را مطرح نمايند. با عنايت به اينکه راي گيري صرفاً به روش الکترونيکي صورت مي پذيرد لذا خواهشمند است نسبت به ثبت نام و احراز هويت در سامانه سجام، جهت شرکت در مجمع عمومي فوق العاده مبادرت نمايند.

لزوم حضور در مجمع شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.