کدال اخبار و اطلاعیه‌های بورس ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی کیمیاتکدعوت‌نامه مجمع شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

کیمیاتک
دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک

سهامداران گرامی شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک، در این مقاله جهت رویداد مجمع عمومی فوق العاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، به جزئیات لزوم حضور شما در مجمع، نحوه شرکت و همچنین دستور جلسه مجمع غنوش خواهیم پرداخت تا شما را در جریان آخرین تحولات قرار دهیم.

زمان و محل برگزاری مجمع عمومی کیمیاتک

با کمال میل از تمامی سهامداران، وکلا، یا نمایندگان قانونی صاحبان سهم، و نماینده‌های اشخاص حقوقی خواهش می‌شود تا در جلسه مجمع عمومی شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک، که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ و ساعت ۱۰:۰۰ برگزار خواهد شد، حضور یابند. این جلسه در استان قم, شهر قم به آدرس:شهرستان سلفچگان ، منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان ، بلوار صنعت سالن همايش منطقه ويژه اقتصادي ، برگزار می‌گردد. این دعوت‌نامه به تمامی اعضا با مسئولیت حضور در جلسه ارائه شده است

دستور جلسه مجمع شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک

مجمع پیش رو شامل دستورات مهم زیر است :

  • تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه سایر موارد
  • تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه


نحوه دریافت برگه حضور در جلسه مجمع عمومی کیمیاتک

سهامداران حقيقي مي توانند شخصا و يا از طريق وکيل با ارائه وکالت نامه رسمي و يا قائم مقام قانوني شخص حقيقي صاحب سهم و در خصوص سهامداران حقوقي نيز نماينده يا نمايندگان شخص حقوقي صاحب سهم با ارائه معرفي نامه معتبر با امضاي صاحبان امضاي مجاز شخص حقوقي در روز سه شنبه مورخه ۱۴۰۲/۰۶/۲۱از ساعت ۸ صبح الي ۱۶ با حضور در تهران : خيابان وليعصر ،خيابان شهيد سلطاني ، پلاک ۶۸ واحد امور مجامع شرکت با ارائه اصل کارت ملي پس از احراز هويت ، برگه حضور در جلسه را دريافت نمايند.

لزوم حضور در مجمع شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک

حضور در مجمع عمومی نه تنها یک حق برای سهامداران محسوب می‌شود بلکه به عنوان یک مسئولیت نیز است. این جلسه فرصتی است تا با تصمیمات کلیدی شرکت، همراه و سهیم باشید.

لیست همه آگهی‌های دعوت به مجمع کیمیاتک

در لیست زیر همه آگهی‌های زمانبندی پرداخت سود دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک را مشاهده می‌کنید، این لیست شامل آگهی های قدیمی تر نماد کیمیاتک نیز می‌باشد، شما کاربران گرامی می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، اطلاعات مربوط به اون آگهی را مشاهده کنید.

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده کیمیاتک ۱۴۰۲/۱۲/۲۹

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی کیمیاتک ۱۴۰۱/۱۲/۲۹