خبرگزاری بورس اوراق بهادار تهران
خبرگزاری بورس اوراق بهادار تهران
مرجع تمامی اخبار و اطلاعیه‌های بورسی

کیمیاتک

دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک

شرکت "دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک" با نماد "کیمیاتک" در زمینه‌های متعددی فعالیت دارد که شامل "موضوع فعالیت اصلی شرکت بر اساس اساسنامه، تولید، توزیع، خرید، فروش، واردات و صادرات مواد و کلیه محصولات و فرآورده‌های دارویی، آرایشی، بهداشتی، شیمیایی، مکمل‌های غذایی و تجهیزات وابسته، اجرای طرح‌های تحقیقاتی پژوهشی توسعه به طور مستقیم و یا از طریق اشخاص ثالث در ارتباط با کلیه ترکیبات دارویی شیمیایی ، بیولوژیکی، بیوتکنولوژی، گیاهی، مکمل‌های غذایی، آرایشی، بهداشتی، داروهای انسانی و دامی, ..." می باشد.

در حال حاضر، مدیرعامل دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک "ناصر گورابی" و مدیرمالی آن، "رامین جعفری علمداری"، مدیریت کیمیاتک را برعهده دارند.

بررسی روند سود دهی شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک در سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یکساله اخیر

بررسی عملکرد این شرکت در بازه‌های زمانی مختلف به این شرح است. در بازه سه ماهه، شاهد سود ۱۶.۱۱ % درصدی کیمیاتک هستیم که رتبه ۴۱۸ را در بین نمادهای بورسی به خود اختصاص داده است. شرکت دارویی آرایشی بهداشتی آریان کیمیا تک در بازه ۶ ماهه با مثبت ۱۹.۹ %درصد به رتبه ۵۵۵ می‌رسد. اما در بازه ۹ ماهه شاهد رشد ۱۵.۷۸ % درصدی و رتبه ۵۲۵ در بین نمادهای بورسی هستیم. این نماد در بازه ۱۲ ماهه نیز با ۷۱.۵۳ % درصد رشد به رتبه ۴۴۹ می‌رسد.

بازدهی ۳ ماهه
۱۶.۱۱ %
رتبه ۴۱۸
بازدهی ۶ ماهه
۱۹.۹ %
رتبه ۵۵۵
بازدهی ۹ ماهه
۱۵.۷۸ %
رتبه ۵۲۵
بازدهی ۱۲ ماهه
۷۱.۵۳ %
رتبه ۴۴۹